Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Satış Sözleşmesi

Aşağıda web site kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. Kullanıcı ve Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.
1. Taraflar

Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak Via Flat No: 7-2 Kat: 3 İç Kapı No: 87 Yenimahalle / Ankara adresinde mukim Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. (iş bu protokolde kısaca "Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti." olarak anılacaktır) ile diğer tarafta web sitesinin kullanım hakkını satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle Kullanıcı olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.

2. Sözleşmenin Konusu

Bu sözleşme, Web Sitesi'nin satın alınması ve kullanılması sırasında Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. ile Kullanıcı arasındaki ilişkiyi düzenler.

3. Sözleşmenin Süresi

Bu sözleşme, Kullanıcının Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. sitesi üzerinden Satın Alma formunu doldurup onaylaması ile başlar ve Kullanıcının seçtiği alan adının altında Web Sitesi'nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 yıl sonunda kullanıcı Web Sitesi'ni kredi kartı ile yenilemişse veya Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. hesabına web sitesi tutarını yatırılarak Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. bilgi verilmişse sözleşme yenilenmiş sayılır.

4. Ücret ve Ödemeler

Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin satış fiyatı ücreti satın alma formunun bulunduğu ilgili sayfada belirtilmiştir. Satın alma esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve kullanıcının bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu 1 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında kullanıcıdAN sözleşmenin kapsadığı yıl için ilave bir ücret talep edilmez. Ücret, alan adı (1 yıllık), hosting (1 yıllık), web sitesi, site içerik yönetim panelinin Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. sunucuları üzerinde kullanım hakkını kapsayan ücrettir.

İptal Prosedürü

Kullanıcı web sitesi siparişinin iptalini info@cogen.com.tr adresinden talep edebilir. Eğer Kullanıcı'nın farklı bir firmadan alınmış domaini mevcutsa sipariş iptal edilir. Domain de Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. aracılığı ile tescil edilmişse sipariş iptali işlemi yapılmaz. Tahsis edilen alan adı ücreti düşülerek kısmi iade gerçekleştirilir. Satın alınan ve tekrar satışı olmayan google adwords, facebook reklam, içerik yerleştirme hizmeti, logo tasarım hizmeti iptal ve iade edilmez.

5. Hizmet
6. Tarafların Hak ve Sorumlulukları
Mücbir Sebepler

Doğal afetler, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler, iflas, donanımsal arızalar, Türk Telekom, diğer servis sağlayıcılar ve domain kayıt firmasından kaynaklanan teknik sorunlardır.

7. Sözleşmenin Feshi

Kullanıcı, kullanım süresi sonunda web sitesi hizmetini almak istemediği takdirde Web Sitesi'ni yenilemez ve sözleşme feshedilmiş sayılır. Kullanıcının Web Sitesi'ni sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti halinde Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler KullanıcıYA iade edilmeyecektir. Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitimine 1 ay kala KullanıcıYI bilgilendirir. Ayrıca Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili hatırlatma maili gönderir. Hatırlatma mailinin teknik aksaklıklar nedeniyle Kullanıcı'ya ulaşmamış olmasından dolayı Kullanıcı, Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.'dan hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz. Ödemesi yapılmadığı için yenilenmeyen hizmetlere ait alan adlarının düşmesi durumunda Kullanıcı, Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.'dan hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz.

8. Ceza

Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Ankara mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.

En İyi Web Tasarım Firmaları Yenimahalle Web Tasarım Şirketleri Diyarbakır Web Tasarım Fiyatları Web Sitesi Tasarımı İzmir Kişisel Web Sayfası Örnekleri Gökova Web Tasarım Şirketi En İyi Tasarım Siteleri Web Sıtesı Erzurum Web Sayfası Reklam Siteleri Web Sitesi Tasarım Programı Web Tasarım Ölçüleri Web Yazılım Ankara Web Sitesi Yapılır Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Web Tasarım Şirketleri İstanbul İzmir Web Tasarımcı Diyarbakır Web Tasarım Şirketi Tasarım Firmaları İstanbul İvedik Web Tasarım Şirketi İnternet Sitesi Kurma Etimesgut Web Tasarım Ajansları Tasarım Şirketleri Web Sitesi Tasarım Firmaları Elazığ Web Tasarım Web Adresi Alma İstanbul Wep İvedik Hazır Web Sitesi Diyarbakır Hazır Web Sitesi E Ticaret Web Tasarım Elmadağ Web Tasarım Ajansı Kahramankazan Web Tasarım Firması İnternetten Ticaret Çubuk Web Tasarım Firmaları Antalya Web Tasarımı Web Sayfası Yapmak Ankara Web Tasarımı Sincan Web Tasarım Ücretleri Çamlıdere Web Tasarım Firmaları Halkalı Web Tasarım Ankara Web Sitesi Etimesgut Hazır Web Sitesi Profesyonel Web Tasarım Ankara Diyarbakır Web Tasarımı İnternet Sayfası Fiyatları Çamlıdere Web Tasarımı Kayseri Web Tasarım Firması Denizli Web Tasarım Web Tasarım Firmaları Ankara