Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, https://www.cogen.com.tr/ ve https://www.webtasarimmerkezi.net/ sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

İzmir Web Tasarım Şirketleri Bala Web Tasarım Şirketi Pursaklar Web Tasarım Ajansı Ayaş Web Sayfası Isparta Web Tasarım Şirketi Kahramankazan Web Tasarımı Kalecik Web Tasarımcı Haymana Web Tasarım Firması Şereflikoçhisar Web Siteci Diyarbakır Web Tasarım Şirketi Bursa Profesyonel Web Tasarım İstanbul Web Tasarım Firmaları Web Tasarım Şişli Diyarbakır Web Tasarım Pursaklar Web Sayfası Pursaklar Web Tasarım Firması Çamlıdere Kurumsal Web Tasarım Adana Web Sayfası Denizli Web Tasarım Ücretleri Tekirdağ Profesyonel Web Tasarım Web Tasarım Firmaları Kadıköy Konya Web Siteci İzmir Kurumsal Web Tasarım Etimesgut Web Tasarım Firması Elmadağ Hazır Web Sitesi Site Tasarımı Diyarbakır Web Tasarım Ücretleri Balıkesir Web Siteci Sincan Web Tasarım Fiyatları İzmir Web Ajans Polatlı Web Tasarım Firmaları Kalecik Web Siteci En İyi Tasarım Siteleri Manisa Web Tasarım Balıkesir Web Sitesi Gökova Web Tasarım Firması Kalecik Web Tasarım Güdül Hazır Site Tekirdağ Web Tasarımı Diyarbakır Hazır Web Sitesi Gökova Web Tasarım Ajansları İstanbul Profesyonel Web Tasarım Turizm Web Sitesi Tasarımı Ticari İnternet Sitesi Web Tasarım Merkezi Urfa Web Tasarım Bursa Web Dizayn Yeni Web Sitesi Web Tasarım Konya Eskişehir Web Tasarım Şirketleri