Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, https://www.cogen.com.tr/ ve https://www.webtasarimmerkezi.net/ sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Konya Web Tasarım Ajansları Kurumsal Web Sayfası Web Sayfası Aç Muğla Web Tasarım Şirketleri Denizli Web Tasarım Ajansı Gölbaşı Web Tasarım Firması Bursa Web Tasarım Tasarım Firmaları Kalecik Web Tasarım Fiyatları Web Tasarım Referanslarımız Web Tasarım Modül Mamak Web Sayfası İstanbul Hazır Site Web Yazılım Şirketleri Isparta Hazır Site Kahramankazan Web Tasarım Ajansları Satılık Web Sitesi Bala Web Siteci Kalecik Web Sayfası Web Tasarımı Eğitimi İstanbul Web Sitesi Web Tasarım Şirketi Güdül Web Tasarım Ajansı Bursa Web Tasarım Ücretleri Kızılcahamam Web Tasarım Akyurt Web Tasarım Ücretleri Web Tasarlama Eskişehir Web Siteci Ajans Web Tasarım Urfa Web Tasarım Yenimahalle Web Tasarım İnternet Sitesi Yapma Polatlı Web Tasarım Ücretleri Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Sincan Web Tasarımcı Web Sayfası Yapan Firmalar Muğla Web Tasarım Firmaları Haymana Web Tasarım Ajansları Tasari Ankara Çankaya Web Tasarımı Ostim Web Tasarım Ajansı Kayseri Web Tasarım Fiyatları Bala Profesyonel Web Tasarım Gökova Web Tasarım Ajansı Tasarım Tasarım Isparta Web Tasarım Hizmeti Tekirdağ Web Tasarım Ücretleri Trabzon Web Siteci Evren Web Tasarım Firmaları Web Hizmetleri