Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, https://www.cogen.com.tr/ ve https://www.webtasarimmerkezi.net/ sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Web Sitesi Yapan Firmalar İzmir Web Tasarım Ajansı Kayseri Web Site Tasarım Ankara Web Sayfası Tasarımları Web Sitesi Satmak Isparta Profesyonel Web Tasarım Kızılcahamam Web Tasarım Ajansları Denizli Web Tasarım Ajansı Web Sıtesı Çamlıdere Web Tasarımı Erzurum Web Tasarım Firmaları Kurumsal Web Tasarım Ankara İzmir Tasarım Ajansı Wep Sitesi Tasarlama Uygun Fiyata Web Sitesi Gökova Web Tasarımı Web Yazılım Şirketleri Beypazarı Web Tasarım Ajansları Haymana Web Tasarım Fiyatları Bala Web Tasarım Hizmeti Yazılım Web Tasarım Kurumsal İnternet Sitesi Örnek Web Sayfaları Web Tasarım Referanslarımız Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Elazığ Web Sayfası İvedik Web Tasarım Hizmeti İnternet Sayfası İzmir Tasari Kalecik Web Tasarım Ajansları Tekirdağ Web Tasarım Şirketleri Ankara Web Tasarımı Nallıhan Web Siteci Web Tasarım Firmaları Ostim Web Tasarımı En Uygun İnternet Sitesi Antalya Web Tasarım En Uygun Web Sitesi Web Tasarım SEO Web Tasarım Sınavı Elmadağ Web Tasarım Ajansları Yazılım Sitesi Adana Web Dizayn Çankaya Hazır Site Şereflikoçhisar Web Tasarım Hizmeti Html Web Tasarım Web Sitesi Fiyatları Etimesgut Web Siteci Gökova Web Sayfası