Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, https://www.cogen.com.tr/ ve https://www.webtasarimmerkezi.net/ sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Ostim Web Tasarım Şirketleri Antalya Web Tasarım Ajansı İnternet Sitesi Tasarlamak Bala Web Tasarım Ajansı Kahramankazan Kurumsal Web Tasarım Bala Web Tasarım Firması Pursaklar Web Tasarım Şirketi Bursa Hazır Site Web Tasarım Programlama Altındağ Web Tasarım Firması Güdül Web Sayfası Etimesgut Web Tasarım Ajansı Kayseri Web Tasarım Firmaları Trabzon Web Tasarım Firmaları Fethiye Web Tasarım Çamlıdere Kurumsal Web Tasarım Ayaş Profesyonel Web Tasarım Ankara Web Tasarım Kayseri Web Tasarım Firması Çamlıdere Web Tasarım Şirketleri Emlak Web Sitesi Tasarımı Hazır Web Sitesi Dinamik Web Sitesi Trabzon Web Tasarım Ajansı Elazığ Hazır Site Web Tasarım Hizmeti Web Tasarım Şirketleri Web Sayfası Web Tasarım Modülleri Beypazarı Kurumsal Web Tasarım Web Sayfası İşlemleri Web Sitesi Nedir Ucuz Siteler Gökova Web Tasarım Firmaları Keçiören Hazır Web Sitesi Web Sayfası Yönetimi Beylikdüzü Web Tasarım Firmaları Web Tasarım Yapma Trabzon Web Tasarım Fiyatları Web Sitesi Kurulumu Ucuz Web Sayfası Hazır Web Sitesi Yapma Web Tasarım İndir Çankaya Web Tasarım Firması Mamak Web Tasarım Firmaları Gölbaşı Web Siteci Web Tasarım Firmaları Ankara Denizli Web Tasarım Ajansı Kişisel Web Sitesi Tasarımları Uygun İnternet Siteleri