Nakit / Havale / EFT / Kredi Kartı - 12 Taksite Kadar

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından, https://www.cogen.com.tr/ ve https://www.webtasarimmerkezi.net/ sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Kolay Web Sitesi Balıkesir Web Tasarım Firmaları İzmir Web Tasarım Firmaları Haymana Web Tasarım Firmaları Mamak Web Sayfası Satılık Web Sitesi Elazığ Web Tasarım Firmaları Web Tasarımı Yapan Firmalar Balıkesir Web Sayfası Kişisel Web Sitesi Tasarımları Haymana Web Tasarım Şirketi Tekirdağ Web Tasarımcı Wep Sitesi Tasarlama Kayseri Web Tasarım Hizmeti Çamlıdere Hazır Web Sitesi Web Tasarım Demo Web Sitesi Programlama Kayseri Hazır Web Sitesi İnternet Reklamcılığı Kurumsal Web Yazılım Beypazarı Profesyonel Web Tasarım Yenimahalle Web Siteci Diyarbakır Web Tasarım Ajansları Web Tasarım Modülleri Web Tasarım Eskişehir Bodrum Web Tasarım Fiyatları Şereflikoçhisar Web Tasarım Şirketleri Bursa Hazır Web Sitesi Beypazarı Web Tasarım Ajansları İzmir Web Design Web Tasarım İstanbul Web Tasarım Merkezi Polatlı Web Siteci İnternet Web Sitesi Ayaş Web Tasarım Ajansları Denizli Web Tasarımcı Tekirdağ Web Tasarım Firmaları Web Site Tasarımı Mersin Web Sayfası Fiyatları Web Sitesi İçeriği Tasarım Sitesi Kurumsal İnternet Sitesi Web Ajansı Keçiören Web Sayfası Elmadağ Hazır Web Sitesi Adana Web Dizayn Erzurum Kurumsal Web Tasarım Kayseri Web Tasarım Şirketi Isparta Web Siteci İnternet Sitesi Nasıl Kurulur